3 PÜHA pühadesoovitust

Just nüüd, kui kaubanduskeskuste jõuluralli on Sul lõplikult juhtme kokku jooksutanud, kõik piinlikuks kippuvad kontoripeod selleks aastaks õnnelikult selja taha jäänud ja verivorstiorgia kallite sõprade-sugulaste seltsis pole jõudnud veel alata, on paras aeg napsata tunnike või paar hirmkallist pühadeajast vaid iseendale. 

Foto: NASA, unsplash.com

Soovitus number 1. Kui Sul polnud tihedal tööajal mahti, siis vaata lõpuks ometi ära suvisel Arvamusfestivalil toimunud arutelu “Naised ja ettevõtlus Eestis: kas tõesti vaid hallid varjundid?” videosalvestus. Läbisegi huumorit, julgeid väljaütlemisi ja kamaluga inspiratsiooni, mis sobib vaatamiseks soost ja vanusest sõltumata. Hea tuju ja triigitud pesu  – või korras kodu! – garanteeritud!

Soovitus number 2. Enne veel, kui asud koostama uue aasta lubaduste nimekirja, tee endale üks väike heategu ja pane kirja hoopis 3 tegu, mida Sa alates 1. jaanuarist 2017 enam kunagi ei tee või 3 halba harjumust, millest vabaned järgmisel aastal. Nn stop-doing-list võib tegelikkuses osutuda palju efektiivsemaks ja tulemuslikumaks kui vana hea “lubaduste nimekiri”. Miks? Sest enamasti jääb edu tulemata mitte niivõrd vähese pingutamise, vaid hoopis enesesaboteerimise tõttu. Kui lõpetad rumaluste tegemise, eemaldad automaatselt oma teelt takistused, mis on siiamaani seganud Sind soovitud eesmärke saavutamast! Less is more nagu moemaailmas aeg-ajalt öeldakse ja elegants pidi tähendama kõige üleliigse eemaldamist. Nii et elegantselt uude aastasse, eksole?!

Soovitus number 3. Andesta. Andesta vähemalt ühele inimesele, kes on Sind elu jooksul haavanud, reetnud, hüljanud või muul moel Su olemise tõeliselt ebamugavaks muutnud – usu mind, see on parim pühadekingitus, mille saad endale teha! Õigupoolest on andestamine parim kingitus üldse. Väärib järeleproovimist!

Soojust südameisse ja rahulikke talvepühi, armsad blogilugejad!


Soovid värskeid blogipostitusi otse oma isiklikku e-postkasti? 

Print Friendly, PDF & Email

Comments

comments

Lisa kommentaar