5+1 BLOGI maailmast, mida tasub LUGEDA

Inglisekeelses inforuumis liigub kvaliteetset kraami üksjagu. Siin on Nordic Passionista valik parimatest rahvusvahelistest elustiiliblogidest, millel tasub silma peal hoida!

ÄRI: She Takes On The World

Võluv kanadalanna Natalie MacNeil on väsimatu äripromootor, kelle südameasjaks on naissoost ettevõtjate toetamine ja inspireerimine üle maailma. Natalie on kirjutanud 2 head ärialustamise raamatut, mis sobivad lugemishakatuseks eeskätt projektijuhtimise ja turunduse huvilistele, aga tema blog koos iganädalaste videosoovitustega mõjub värskendavalt-lõõgastavalt ka edasijõudnud ärihaidele. Kui oled naine, kes soovib alustada oma ettevõtmisega, aga Sa ei tea ärist suurt midagi, siis Natalie äriblog She Takes On The World on kindlasti üks neid veebiportaale, mida tasub põhjalikult uurida ja end uudiskirja saajate listi regada!

ELUSTIIL: The Single Mum Diaries

Elu on see, mis juhtub sinuga ajal, kui teed parasjagu teisi plaane – eksbiitel John Lennon sõnastas selle paradoksaalse paratamatuse suisa taomeistri osavusega, kas pole? Just nõnda juhtuski austraallanna Leilaga, kes sai üsna raseduse alguses teada, et oma tütart kasvatab ta üksikemana. Vapper daam mõistis, et temasuguseid naisi on veel ning alustas blogimist oma teekonnast tütar Everi kasvatamisel. Tänaseks on tütreke nelja ja poole kuune ning emmeblogija kirjutamisstiil tervendavalt avameelne, humoorikas ja valehäbitu. Blogi tasub lugeda nii meestel kui naistel, tulevastel ja praegustel lapsevanematel, üksik- ja paarisvanematel. Miks? Sest Leila kirjutab lihtsalt nii tabavalt hästi emadusest ja selle eluperioodiga kaasaskäivatest muredest, rõõmudest, kaotustest ja läbimurdelistest võitudest! See blog on kahtlemata üks Nobeli rahupreemiat väärt ettevõtmisi.

TOIT: Smitten Kitchen

New Yorgis resideeruv kokandusblogija Deb Perelman tutvustab oma ettevõtmist kui “kartmatut kokkamist ühes väikeses köögis” ning jagab hõrgutavaid retsepte ja toidufotosid aastaaegade põhiselt. Smitten Kitchen on tunnustatud nii teiste toidublogjate kui ajakirjnike poolt ning alguse sai see eksperimendi vormis juba 2009. aastal. Köök ise, milles Deb igapäevaselt toimetab, on väike ja seal pole isegi korralikku nõudepesumasinat, kuid “võiks hullem olla” tõdeb blogiperenaine. Igal juhul väärib kööginurk külastamist, kui soovid suurepäraselt süüa teha või kaalud ise kokandusblogi pidamist!

TREENING: Ballet Beautiful

Ka uuendusmeelne ja ülitrendikas trenniblog, kus naistele jagatakse inspiratsiooni, kuidas end balletiharjutustega vormis hoida, pärineb New Yorgist. Endine New York City Ballet priimabaleriin Mary Helen Bowers otsustas “pensionile” minnes luua fitness firma ning küllaltki elitaarse balletti massidesse viia. Mary Helen jagab trenninõu nii Victoria’s Secrets’i modellidele kui juhendab soovijat tänavalt, kel virtuaalse eratreeningu broneerimiseks ressursse jätkub. Proua Bowers oli ka Nathalie Portmanile Oscari toonud tantsurolli taustajõud filmis “Must luik”.

STIIL: The Chriselle Factor

Kui Sind huvitab kõrgmood ja soovid oma loomingulist potentsiaali realiseerida teisi naisi inspireerides, võid teha seda ühel päeval niisama elegantselt kui Aasiast pärit kaunitar Chriselle Lim. Üks paljudest rahvusvahelistest stiiliblogidest võlub lugejat hästi läbimõeldud maitsega, kaunite professionaalsete fotodega ja Chriselle’i malbe isiksusega ning lummava jutustamisstiiliga. Valisin kõigi teiste ilu-moeblogijate hulgast Chriselle’i välja just seetõttu, et tema lood mõjuvad rahustavalt ja stressipeletavalt, eriti novembrikuu sombustel õhtutel ja alamakstud palgalipiku kiuste. Eraldi tähelepanu väärib Chriselle’i vlog, mille leiad Youtube’ist, kus naine jagab avameelselt nii oma lapsepõlvemälestusi kui abiellumist ja emakssaamist ega häbene kergitada saladuseloori isegi selliselt tabuteemalt nagu nurisünnitus.

SILMAILU ja MEELELAHUTUS: Des Hommes Et Des Chatons

Mis on veel parem asi kui kassipildid? Kassipildid ja ilusad poolpaljad mehed! Õige.

Kaks prantsuse neiut otsustasid teha fotoblogi “kahest kõige vaimustavamast asjast maailmas – meestest ja kassipoegadest!”. Tänaseks on tumblr lehelt väljakasvanud blog aukartustäratava jälgijate arvuga Facebooki hitt ning naised annavad igal aastal välja ka valitud paladega kalendreid – nii seinale riputatavat kui märkmiku vormis. Tellida saab Amazonist!

des-hommes
Mehed ja kassipojad. Foto: Des Hommes Et Des Chatons Facebook

Soovid värskeid blogipostitusi otse oma isiklikku e-postkasti? 

Print Friendly, PDF & Email
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Comments

comments

Lisa kommentaar