Äricoachingust

Äri + coaching = äricoaching

Äri – see tähendab kõike alates ideesähvatusest toote loomiseni ja arendamiseni ning turunduse planeerimisest kliendisuheteni välja. Lisaks müügitulemuste analüüs ja inimeste juhtimine nii, et ettevõtte suurepärased majandustulemused ei jääks vaid firmaomanike isiklikuks mureks.

Coaching on oma olemuselt inimeste treenimine ja motiveerimine kokkulepitud tulemuste saavutamiseks või lahenduste leidmiseks ja väljakutsete ületamiseks. Coachingu puhul võib keskenduda kas kitsalt piiritletud tähtajalisele resultaadile või pikaajalisele arengule, mis on kooskõlas protsessis osaleja vajaduste, huvide ja motivatsiooniga.

Kui ärihuvid miksida kokku sisuka coachinguprogrammiga, võib sündida arenguhüpe nii coachingus osaleva inimese isikliku arengu kui ettevõtte käibe- ja tootlusenumbrite kasvu osas. Äricoaching on üks efektiivsemaid enesejuhtimise tööriistu, mida tänapäeval maailmas tuntakse ja arenenud riikides ka väga aktiivselt kasutatakse.

Minu enda jaoks on kõige veenvam argument professionaalse äricoachingu ostmisel hüppeline areng isiksusena, mille ma protsessi jooksul läbi tegin. Seda ei saa mitte kusagilt mujalt! Kui Sa omapäi pusid ja asjad tehtud saad, siis kahtlemata läheb seegi kogemusena kirja, kuid läbida raske ja muutusterohke protsess minimaalse stressitaseme juures ning nii, et Sul endal on suurem osa ajast hea ja kindel tunne, sest Su kõrval on usaldusväärne teejuht, on midagi täiesti imetlusväärset ja ülimalt kasulikku. Soovitan!

Tähtis on meeles pidada, et vastutuse tulemuste loomise eest, mille äricoachingu protsessi alguses koos coachiga paika panete, saad võtta ainult Sina. Coachi ülesanne on Sind selle vastutusega kontaktis hoida, Sulle häid ideid ja uusi vaatenurki tutvustada, kuid tema ei saa Sinu eest tööd ära teha. Edu loomine on Sinu enda kätes!

KÜSI PAKKUMIST

Individuaalne äricoaching

Vahel soovid Sa teha tööd coachiga individuaalselt. See võib olla näiteks toote disainimise faasis, mil soovid privaatsust, või on hoopis Su ajagraafik nii kaootiline, et regulaarselt teiste grupis osalejate vajadustega arvestamine võib käia üle jõu.

Soovituslik on valida individuaalse äricoachingu regulaarsuseks 1- 2 kohtumist või skype-kõnet kuus. Individuaalse äricoachingu minimaalne kestus on 3 kuud, soovituslik on äricoachingu perioodiks valida aga vähemalt 6 kuud või terve aasta koos mõnekuulise pausiga.

Broneeri TASUTA eelkonsultatsioon!

MasterMind grupp

Grupp koosneb sarnastele eesmärkidele pühendunud inimestest, kes teevad igaüks tööd nii äricoachiga individuaalselt kui toetavad üksteist vastastikku grupikohtumiste või -kõnede ajal. Grupis jagatud info on konfidentsiaalne. Grupis on 5 – 6 liiget. Liitu uudiskirjaga ja jälgi täpsemat reklaami grupi alustamise kohta!

Järgmine grupp alustab oktoobris 2017. [REGISTREERU]

Print Friendly, PDF & Email