Koolitused

Lisaks professionaalsele ärinõustamisele ja kommunikatsiooniteenustele pakun ma koolitusi empaatia ja juhtimise, müügi ning suhtlemise teemadel.

empathy
Foto: Harvard Business Review

Empaatiline müük

Mis oleks, kui suudaksid mõista ja täita oma klientide tegelikke vajadusi?
Su äri oleks tõenäoliselt palju kasumlikum, asjaajamine efektiivsem ja kliendisuhted pikaajalisemad. Empaatilise müügi koolitusel räägime lahti, mis on need printsiibid, mille alusel inimesed t e g e l i k u l t ostuotsuseid teevad ning kui vähe on praktilises müügitöös kasu klassikalistest mikroökonoomika teadmisest, kus tarbijaid nähakse  igas situatsioonis vaid ratsionaalsete otsustajatena. Samuti harjutame praktikas hoolega empaatilist müümist ja läbirääkimiste pidamist.

KÜSI PAKKUMIST

Empaatiline suhtlemine

Suhtlemisoskused on õnneliku elu ja eduka äri aluseks. Ilma suhtlemisoskuseta pole võimalik inimühiskonnas suurt midagi ära teha. Õnnetud on inimesed, kes ei julge teistega vabalt ja usalduslikult suhelda, kes ei oska konflikte rahumeelselt lahendada ega elus ettetulevaid arusaamatusi lahti rääkida. Tule koolitusele ja õpi empaatiliselt suhtlema ning mitte ükski elusituatsioon ei suuda  Sind enam rööpast välja lüüa ega hirmutada!

KÜSI PAKKUMIST

Klienditeeninduse empaatia

Sinu klient ootab usaldust, mõistmist ja inimlikku osavõtlikkust. Kõik need omadused kokku loovad hea koostöösuhte ning neid võib teisiti nimetada ühe sõnaga – empaatia. On inimesi, kes omandavad empaatilise kuulamise ja suhtlemise oskused loomulikult oma perekonnas, kuid paljudel meist on tarvis baasteadmisi selles vallas elu jooksul juurde õppida. Klienditeenindaja jaoks on empaatiaoskus edukaks töösoorituseks täiesti hädavajalik. Tule koolitusele ja võta oma tiim kaasa!

KÜSI PAKKUMIST

Empaatiline juhtimine

The Financial Times defineerib empaatilist juhtimist kui juhi võimet mõista ja tunnetada adekvaatselt oma alluvaid, kliente ja koostööpartnereid. Empaatilise juhi vastandiks pakub väljaanne sotsiopaatset juhti, kes on arrogantne, enesekeskne, tundetu ja manipulatiivne.

Empaatilised juhid on edukamad, sest inimesed soovivad nende heaks tööd teha ning empaatia avab uksed ja lahendab probleemid enamasti ka seal, kus varem olid vaid seinad ja müürid. Eeskätt kõnekujundlikus mõttes. Empaatiline juhtimine tähendab muuhulgas ka seda, et inimest ei motiveerita mitte välise tunnustusega ja karistusehirmuga ehk nn piitsa ja prääniku meetodil, vaid juht aitab igal tiimiliikmel leida üles temas peituva loomupärase sisemise motivatsiooni ning jälgib vaid tööülesannete täitmist ja protsessi üldist kulgu. Empaatilise juhi heaks töötavad inimesed on julgemad, initsiatiivikamad, produktiivsed ja saavutavad rohkem kui keskpärase või suisa sotsiopaatilise juhi töötajad.

Empaatia on kahtlemata 21. sajandi juhtimisteaduste suurim mõjutaja ning igasuguse innovatsiooni – nii tehnoloogilise kui sotsiaalse – käimalükkav jõud.

KÜSI PAKKUMIST

UUS! Kirjalik kommunikatsioon ja persoonibränd

Koolitust on võimalik tellida organisatsioonidele või seltskonnale huvitatud eraisikutele. Grupi suurus 10 – 12 inimest. Loe lähemalt! 

KÜSI PAKKUMIST

UUS! Meediasuhted naistele: kuidas suhelda ajakirjanikega?

Sulle helistati just õhtustest uudistest või soovib mõni naisteajakiri Sinust loo kirjutada?! Oled närvis? Elevil? Meelitatud? Kuid Sa pole kunagi elus meediaga suhelnud ega tea, mida oodata? Tunned hirmu ja ebakindlust? Lõpeta murtsemine ja tule hoopis spetsiaalselt naistele mõeldud meediasuhete koolitusele!!! Oled väga oodatud. Loe lähemalt!

KÜSI PAKKUMIST

♥ ♥ ♥

Kõik koolitused valmivad täpselt kliendi soovide järgi n-ö rätsepatööna. Koolituspakkumise küsimiseks ja Sinu vajaduste kaardistamiseks, kirjuta palun info@nordicpassionista.eu või helista +372 577 03853.

 

Print Friendly, PDF & Email