Soovitajad

Evaga koostöö on meid isiksustena väga palju arendanud, aidanud meil edukalt osaleda õpilasfirmade võistlusel ning luua oma ettevõttele tugev vundament. Eva lähenemine on personaalne – Ta panustab Sinu tugevatele külgedele ning aitab Sul arendada oma nõrgemaid külgi. Eva aitab Sul eduni jõuda just sellisena, nagu Sa oled, julgustades Sind jääma ennekõike iseendaks.

Eva nõuannete abil lõime brändi, mis paistis silma ning peegeldas meie enda väärtusi. Eva ei õpetanud meile ettevõtlusõpikut ega järgima tallatud radu, vaid andis praktilist nõu, kuidas ärimaailmas hakkama saada, konkreetsetes olukordades käituda ning arendada oma brändi nii, et säiliks selle unikaalsus. Kui Eva midagi teeb, panustab ta sellesse endast väga palju ning on Sulle alati olemas nõu ja jõuga. Ta julgeb olla ebakonventsionaalne ega karda mõelda kastist väljapoole. Oleme Evale väga tänulikud nende suurepäraste nõuannete eest, mis ta meile andnud on. Temalt õpitust on meil edaspidises elus ja äritegevuses kindlasti palju abi.

Elis Aksli, Anette Nodapera ja Jarita Maaria Rintamäki
õpilasfirmast Meraky,
Parim Õpilasfirma 2017 finalist ja meediatähelepanuvõistluse võitja

Eva on sügav kahel tasandil korraga: tal on võime üheaegselt funktsioneerida ülimas ratsionaalsuses ja samal ajal olla kontaktis sügavama tõega, mida saab mõista läbi tunnetuse. Selliseid inimesi on veel vähe. Eva on üks nendest.

Alar Ojastu, motivatsioonitreener ja müügikoolitaja

Eva on särav ja nutikas. Tänu temale sain tagasi julguse kirjutada ja nautida kirjutamist. Terapeuditöös on kirjutamisel oluline roll ja seetõttu on see alati mulle hingelähedane olnud. Eva oskus ja võime kirjutamisest, isegi grammatikast, lihtsalt ja inspireerivalt rääkida on imetlusväärne!

Maria Mathiesen, holistiline regressiooniterapeut

Eva Ladva on väga usaldusväärne ja hea äricoach. Ta oskab anda head, professionaalset nõu. Lisaks on ta suurepärane kuulaja ja temaga koos leiab alati lahenduse mõnele probleemile, mis tulevasi ettevõtjaid võib tabada. Lisaks on ta hea moraalne tugi. Soovitan soojalt!

Tänud Imelike Filmide Festivali poolt, et meil olemas oled. 🙂

Julius Kits, Imelike Filmide Festivali (IFF) eestvedaja

Korraldasime koos Evaga 2010. aasta kevadel Konnahüppe ehk kogukondade aktiveerumise konverentsi. Mõtlesime koos läbi suure pildi, panime paika põhiteemad ja konverentsi ülesehituse ning toimunud sündmus oli üheks impulsiks kogukonnaliikumise laienemisele Eestis. Eva on hea suhtleja ning aitab kompleksses olukorras selgust luua.

Toomas Trapido, Riigikogu liige 2007 – 2011, “Teeme Ära” kaasalgataja

Mäletan Evat Heateo-aegadest, kui meil oli väike punt suurte mõtetega inimesi ja Eva oli see liim – tõeline Scotch või 3M – mis meie kontorit liitis. Sealsamas kontoris publitseerisime koos ajakirja Head Uudised, mille päriselu-vaste vajalikkuses olen tänaseni veendunud.

Paavo Piik, Linnateatri dramaturg-lavastaja

Ta töötas väga pühendunult, oli alati toetav ja loov lahenduste leidmisel. Kogu meie tiim nautis koostööd Evaga – temast suisa õhkus positiivsust ja elurõõmu.

Andreas Benkowitz, endine inimeste, organisatsiooni ja strateegia arendamise direktor Microsoft International’is; juhtimisstrateegiakonsultant

Print Friendly, PDF & Email