Kuidas teha personaalset müügipakkumist e-kirja teel?

Personaalne müük peab olema hästi läbimõeldud ja ajastatud, et see ei mõjuks võltsilt ega labaselt. Soovin siinkohal jagada ühte viimase aja kõige ägedamat pakkumist, mis mu isiklikku e-postkasti potsatanud ning mille üle siirast rõõmu ja elevust tundsin!

Kui klient kogeb pärast Su müügipakkumise saamist lapsele omast vaimustust, siis oled Sa midagi väga õigesti teinud. Häkime siinkohal lahti, mis Zackil hästi välja tuleb.

Kuvatõmmis personaalsest müügipakkumisest
  • Tunnustav ja v ä g a isiklik ning tõepärane teema. See on peab-olema-komponent, et inimene Su e-kirja üldse avaks. Esiteks on see tõsi – ma olen viimasel ajal väga tihti pakkumise saatnud portaali kasutanud. Ja teiseks – m i n a olen üks essadest!!! Mõtle nüüd ise – kas see ei tõsta kõrvust, kui saad ülemaailmselt veebiplatvormilt sõnumi, et just S i n a oled nende üks kõige aktiivsemaid kasutajaid?! Mind ei huvita see, kui minusuguseid, kes täna kirja said, on 1000 või 1 000 000, mind huvitab see, et ma olen suurest massist esiletõstetud. Personaalselt!
  • Kuku-pikali-ajastus. Mind hämmastab, kui hoolikalt nad on võtnud vaevaks mu käitumist jälgida ning kui sobival hetkel mulle pakkumise saata. Olen platvormi kasutanud varakevadest saadik, kuid eriti aktiivselt viimastel nädalatel ning suisa töises mahus viimase 5-6 päeva jooksul. See on piisavalt varane aeg, et mul veel õhin ja vaimustus alles oleksid ning kuna ma pole ise ostu sooritanud ja tasulist versiooni tellinud, siis ka sobivaim hetk mulle professionaalsel tasemel kasutusvõimalust meelde tuletada. Ja, muide, jah, ma usun, et see kõik on automatiseeritud. Selle nunnu ja isikliku e-kirja saatis mulle tegelikult masin iseseisvalt.
  • Preemia kasutusaktiivsuse eest ehk ma saan midagi tasuta, sest olen hea *kutsa* olnud. Pavlovi refleks toimib meis kõigis täie kindlusega. Olgu Sul doktorikraad teosoofias või lõpetamata põhiharidus, miski jääb inimeses muutumatuks. Ja see on soov olla märgatud, tähele pandud ning hea töö või teo eest t u n n u s t a t u d ehk premeeritud. Inimest, kes ei kannata parajasti just sügava psühhotrauma all, ongi võimalik motiveerida a i n u l t positiivse tagasiside abil ehk millegi juurdeandmisega, mitte äravõtmisega hirmutades. 30 päeva tasuta kasutust on minu jaoks tõenäoliselt piisav, et suurem osa järgmise 6 kuu tööasju valmis teha. Nad annavad mulle tasuta midagi, mida mul p ä r i s e l t vaja läheb. Kui mul on kaugemas tulevikus valida, kellele ma oma raha annan, siis vist küsimust siinkohal enam ei teki?
  • Puudub surve osta. Kõige tüütumad on müüjad, kes nõuavad,nuiavad, pressivad välja Su raha ehk müügitehingut. See on väga vana kooli müügitrikk, et potentsiaalses ostjas tuleb tekitada ebamugavustunne ning sellest pääsemiseks, enamasti sotsiaalse surve mõjul ja soovist enda silmis h e a inimene olla, ta Sulle oma raha annabki. Tänapäeval kõnnib inimene tagasivaatamata Su putkast välja ning ei naase sinna enam kunagi. Miks? Sest konkurents on nii tihe, häid tegijaid on maailmas palju ning me oleme lõpuks kõik ära harjunud inimväärse kohtlemisega.
  • Last but not least. Zack oli mu lapsepõlve-tiinekaaja kangelane seriaalis “Päästja koolikell”. Emotsionaalne seos ei ole üldse mitte väheoluline ja seda ei tasuks kunagi alahinnata. Siinkohal, pakun, on see täielik juhuste kokkulangemine, kuid õnnelik kombinatsioon lisab i’le täpi ja müüjale tõenäosuse üks edukas tehing lähiajal lukku lüüa.

 

Milline on parim personaalne müügipakkumine, mille viimase nädala/kuu/aasta jooksul oled saanud? Kas Sa ostsid ja miks? Jaga oma kogemusi kommentaariumis palun!


Soovid värskeid blogipostitusi otse oma isiklikku e-postkasti? 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Print Friendly, PDF & Email

Comments

comments

Lisa kommentaar