Minust

Nii kirjalik kui suuline eneseväljendus on minu jaoks olnud lapsest saadik vaba ja intuitiivne loomingu vorm. Kui ma 8ndas klassis maakondliku emakeele olümpiaadi võitsin ja 9ndas klassis omaloomingukonkursil kriminulli eest
preemia pälvisin
, oli selge, et kirjutamine ja lugude jutustamine on tähtsamaid ülesandeid, mida ma elus teen.

2003. aastal lõpetasin Tallinna Tehnikaülikooli haldusjuhtimise (nüüd: avalik haldus) erialal, sest lisaks suurepärasele sõnaseadmisoskusele soovisin end kurssi viia teadmistega majandusest, politoloogiast, õigusteadusest, psühholoogiast, juhtimisest ja suhtekorraldusest. Minu päris esimene avaldatud artikkel ilmus aastal 2004 teadusajakirjas Halduskultuur.

Teadlikult asusin karjääri suunama kirjutamise- ja kommunikatsioonitööle aastal 2007. Toimetasime koos Paavo Piigiga sotsiaalse ettevõtluse häälekandjat Head Uudised. Minu esimene ajakirjanduslik intervjueeritav oli Kanadas elav eestlasest “reklaamirappija” Kalle Lasn, kes on meediaagentuuri Adbusters asutaja ning hiljem sai temast liikumise Occupy Wall Street käivitaja.

Aastatel 2010 – 2013 kirjutasin vabakutselise kaasautorina lugusid teadlike naiste elustiiliajakirjale Anne&Stiil. Mulle usaldati emotsionaalselt tundlikud või keerulised teemad ning paberile sai ka üksjagu terviseartikleid. 2013. aasta kevadel portreteerisin aga Anne&Stiili loojat ja peatoimetajat Merle Liivakut ajakirjas Hooaeg. Teiste hulgas olen intervjueerinud ühte kaasaja innovaatilisimat moedisainerit, kaubamärgi Osklen loojat ja tähelepanuväärset sotsiaalset ettevõtjat Oskar Metsavahti, kes elab Rio de Janeiros Brasiilias ja on päritolult samuti eestlane.

Olen sõnumeid seadnud ja turundanud kutseharidust, Euroopa Liidu toetusi, sotsiaalset ettevõtlust, empaatilist suhtlemist, keskkonnateadlikku eluviisi, joogat ja tantraseksi, aga ka näiteks arengukoostööd ja õiglast kaubandust ning eestimaist eksklusiivset ehetebrändi NARD.

2015. aastal läbisin edukalt spetsiaalselt naisettevõtjatele suunatud äricoachingu Chic CEO MasterMind grupis. Loe minu lugu ja miks otsustasin asuda toetama just naisettevõtjaid siit.

Eva_Ladva_2021_LuisaGretaVilo
Eva Ladva
Pildistas Luisa Greta Vilo

Mul on suur rõõm ja au aidata nii üles leida kui tiivad anda ka Sinu unistusele ärimaailmas!

Print Friendly, PDF & Email